Čalounění motocyklů

Máte poškozené sedlo, případně máte na delší cesty špatné posezení? Sedla na motocykly čalouníme řadu let. Napište nám, zavolejte, případně nás navštivte. Rádi s Vámi probereme možnosti, jak Vaše sedlo vylepšit.

Máte zájem o čalounění sedla, ale jste zdaleka? Sedlo je možné poslat na naší adresu. Pokud máte zájem, stáhněte si, prosím, průvodní dopis, který jsme pro vás připravili. Vyplněný dopis, prosím, přiložte k Vaší zásilce. Pro více informací nás kontaktujte.

Bohaté zkušenosti máme například se značkami Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Harley-Davidson, Jawa, Čezeta a další.

V rámci této služby (čalounění motocyklů) Vám můžeme nabídnout:

  • čalounění moto sedel (oprava, nové potažení),
  • zpohodlnění sedla,
  • sportovní úpravy (třásně, cvoky apod.).

Hledáte další referenční fotografie? Navštivte náš účet na .

Termín realizace domluvíme, jakmile si vyjasníme konečnou podobu Vašeho sedla a druh použitého materiálu. Informace k Vaší poptávce (typ motocyklu, popis požadovaných prací, fotografie současného stavu) pošlete, prosím, na e-mail: info@autocalounictvi-zaruba.cz.
Úpravu sedla zpravidla provedeme do 3-4 pracovních dnů.
K čalounění sedla používáme koženky nebo eko kůže (pravé napodobeniny pravé kůže) od prověřených dodavatelů. Prohlédněte si několik fotografií z našeho skladu.
Je nám líto, ale tuto službu nepodporujeme. Děkujeme za pochopení.
Ano, sedlo lze poslat poštou, nebo kurýrem (DPD, PPL apod.) na naší adresu. Pokud zvolíte tento druh doručení, prosím, kontaktujte nás. Děkujeme.
Ano, pokud Vám nevyhovuje standardní otevírací doba, prosím, zavolejte nám a domluvíme si schůzku v sobotu, nebo v neděli.

Zaujala Vás naše nabídka? Máte otázky? Pošlete nám dotaz.