Mapa webu

Pro bezproblémovou orientaci na internetových stránkách využijte mapu webu.

Termín realizace domluvíme, jakmile si vyjasníme konečnou podobu opravy/nového čalounění a druh použitého materiálu. Informace k Vaší poptávce (typ vozu/moto atd., popis požadovaných prací a fotografie současného stavu), prosím, odešlete na e-mail: info@autocalounictvi-zaruba.cz.

Nejpozději do 3 pracovních dnů od nás obdržíte nabídku.
Ano, např. sedla, loketní opěrky, stropní sloupky a další menší části interiéru lze poslat poštou, nebo kurýrem. Pokud zvolíte tento druh doručení, prosím, kontaktujte nás. Děkujeme.

Jak postupovat?
  1. Než zásilku zašlete na naší adresu, prosím, zavolejte nám.
  2. Do krabice, do které předmět čalounění vložíte, přiložte průvodní dopis, který bude obsahovat vaše jméno a příjmení, kontaktní telefon a kontaktní adresu, na kterou chcete nové čalounění vrátit. Chcete-li ušetřit čas, můžete použít průvodní dopis k zásilce, který jsme pro vás připravili.
  3. Zásilku pečlivě zabalte a zajistěte dostatečnou výplní.
  4. Krabici zašlete na adresu: Autočalounictví Petr Záruba, Za Kovárnou 122, 285 71 Vrdy
Na závěr doporučujeme zásilku pojistit proti případné ztrátě.
Ano, pokud Vám nevyhovuje standardní otevírací doba, prosím, zavolejte nám a domluvíme si schůzku v sobotu, nebo v neděli.
Než nás navštívíte, prosím, zavolejte nám. Domluvíme si termín a čas, kdy se setkáme.

Najdete nás na adrese Za Kovárnou 122, 285 71 Vrdy (část obce Dolní Bučice). Pokud používáte GPS navigaci, můžete do svého zařízení zadat souřadnice 49°55’36.141″N, 15°27’55.736″E.

Také můžete použít aplikaci Google Maps, kde si můžete cestu pečlivě naplánovat.

Nenašli jste informace, které jste hledali? Napište nám.