Čalounění autoveteránů

Čalounění autoveteránů pro nás znamená ctít zahraniční a tuzemské automobily dávné, ale i blízké minulosti. Při pracích na těchto vozech využíváme původní technologie a pracovní postupy, které zaručí originální (původní) zpracování.

Bohaté zkušenosti máme například se značkami Škoda (Octavia, Felicia apod.), Ford, Praga, Tatra, Porsche, Velorex a další.

V rámci této služby (čalounění autoveteránů) vám můžeme nabídnout:

  • čalounění sedaček (rovněž oprava),
  • kompletní zhotovení interiéru (výplně, strop, přístrojová deska, koberce apod.),
  • zhotovení střešního okna.

Níže naleznete referenční fotografie z čalounění vozů Triumph TR3 (1959), Škoda Felicia, Škoda Octavia Combi, Velorex 16/350, Peugeot 201 (1929) a GAZ-21 (Volha 21).

Termín realizace domluvíme, jakmile si vyjasníme konečnou podobu Vašeho vozu a druh použitého materiálu. Informace k Vaší poptávce (typ vozu, popis požadovaných prací, fotografie současného stavu) pošlete, prosím, na e-mail: info@autocalounictvi-zaruba.cz.

Nejpozději do 3 pracovních dnů od nás obdržíte nabídku.
Časová náročnost prací je následující:
  • oprava přední sedačky - od 1 do 3 dnů,
  • čalounění tapecu, stropu - od 3 do 4 dnů,
  • kompletní čalounění sedaček a interiéru - od 1 do 2 týdnů.
K čalounění používáme Alcantaru, potahové látky, koženky a eko kůže (pravé napodobeniny pravé kůže) od prověřených dodavatelů. Prohlédněte si několik fotografií z našeho skladu.
Ano, např. loketní opěrku, stropní sloupky a další menší části interiéru lze poslat poštou, nebo kurýrem. Pokud zvolíte tento druh doručení, prosím, kontaktujte nás. Děkujeme.

Jak postupovat?
  1. Než zásilku zašlete na naší adresu, prosím, zavolejte nám.
  2. Do krabice, do které předmět čalounění vložíte, přiložte průvodní dopis, který bude obsahovat vaše jméno a příjmení, kontaktní telefon a kontaktní adresu, na kterou chcete nové čalounění vrátit. Chcete-li ušetřit čas, můžete použít průvodní dopis k zásilce, který jsme pro vás připravili.
  3. Zásilku pečlivě zabalte a zajistěte dostatečnou výplní.
  4. Krabici zašlete na adresu: Autočalounictví Petr Záruba, Za Kovárnou 122, 285 71 Vrdy
Na závěr doporučujeme zásilku pojistit proti případné ztrátě.
Ano, pokud Vám nevyhovuje standardní otevírací doba, prosím, zavolejte nám a domluvíme si schůzku v sobotu, nebo v neděli.

Líbí se vám naše práce? Máte otázky? Napište nám.

Abychom co nejlépe zodpověděli váš dotaz, prosím, uveďte co nejvíce informací. Rovněž nám pomůže, když přiložíte aktuální fotografii sedaček a interiéru vozu. Pokud máte návrh, jak by mělo nové čalounění vypadat, také ho připojte. Děkujeme.