Úvodní strana Reference

Reference

SKD TRADE, a.s.Dopravní podnik hl. města PrahyBus Party PrahaTOM service s.r.o.

Takto nás hodnotí naši zákazníci:

S firmou Autočalounictví Petr Záruba jsme absolutně spokojeni. Vždy vstřícné jednání. Dodací lhůty dle předem sjednané dohody. Kvalita práce na vysoké úrovni. Ceny odpovídají použitým materiálům a kvalitě odvedené práce. Za dlouhé roky spolupráce se nepamatuji, že by se vyskytla jakákoliv reklamace. Mohu všem vřele doporučit. - Jaromír Kučera, TOM service s.r.o.

Autočalounictví Petr Záruba mohu všem vřele doporučit. S jejich službami jsme byli maximálně spokojeni. Profesionální přístup a 100% dokonale odvedená práce je chloubou našeho Party Busu. Velice Vám děkujeme za Vaše služby a budeme se těšit na další spolupráci. - Renata Kocumová Línková, Bus Party, s.r.o.

Naše vozidla jsou využívána každodenně a tomu odpovídá opotřebení sedaček. Díky rychlosti, kvalitě a ceně nového čalounění sedaček se firma Autočalounictví Petr Záruba stala naším stálým dodavatelem tohoto druhu prací. Práce je prováděna na vysoce profesionální úrovni a rozpadlé interiéry se mění k nepoznání. - Ing. Jan Jäger, Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o.

Spolupráce s firmou Autočalounictví Petr Záruba byla a je vždy velice dobrá. Dohoda o termínech předání a převzetí stačí po telefonu, kvalita služeb vynikající, krátké dodací lhůty. V současné době menší problém s potahovým materiálem, který p. Záruba avizoval s velkým předstihem. - Ing. Milan Studenovský, Servis Dopravní Techniky spol. s.r.o.

Za firmu UNIKOM a.s. hovořím o absolutní spokojenosti. Vždy jste nám vyšel vstříc. Děláte velmi dobře a hlavně rychle. Neměli jsme k Vám za dobu naší spolupráce jedinou reklamaci. V případě potřeby jste pro nás číslo jedna. - Petr Holík, UNIKOM, a.s.

Firma Autočalounictví Petr Záruba se dá velmi rychle zhodnotit několika slovy: spolehlivost, preciznost, ochota vždy vyhovět. Velmi děkujeme za Vaší výbornou práci. - Hana Repková, Cestovní kancelář Lotos

Dále Vás může zajímat: fotografie zachycující naše služby →, fotografie publikované na Facebooku

Aktuální reference: Triumph TR3 (čalounění sedaček, dveř. výplní, palub. desky), prohlédněte si další reference

Triumph TR3Triumph TR3Triumph TR3Triumph TR3Triumph TR3